Polish Your English


Słowo wstępu

Jesteśmy dwójką Anglików. Od ponad 10 lat mieszkamy w Bielsku-Białej. Przedtem oboje mieszkaliśmy w Wielkiej Brytanii i na co dzień posługiwaliśmy się wyłącznie językiem angielskim!

Oferujemy bezpośrednią pomoc i wsparcie w zrozumieniu zawiłości specjalistycznego języka angielskiego: biznesowego, technicznego i naukowego. Chętnie udzielimy pomocy na każdym etapie, od tworzenia tekstu po ostateczną korektę. Dlatego właśnie nazywamy się B.E.S.T. S.T.E.P. Pomożemy zarówno z językiem mówionym jak i w komunikacji pisemnej, w szerokim zakresie specjalizacji.

Nasza rola sprowadza się do tego, by pomóc Ci odnaleźć się w meandrach języka angielskiego, kiedy próbujesz zrozumieć i przekazać coś w specjalistycznym kontekście. Niezależnie od tego, co chcesz powiedzieć, przeczytać, usłyszeć czy napisać, proponujemy Ci wsparcie w formie coachingu, mentoringu lub po prostu luźnej rozmowy o prawidłowym użyciu specjalistycznych terminów w obszarze prawa, nauk ścisłych, marketingu lub technologii. To właśnie odróżnia nas od innych szkół językowych, które w większości oferują tylko „książkową” znajomość angielskiego. Nie chcemy zresztą z nimi konkurować.

Chętnie pomożemy Ci też zbudować większą pewność siebie w codziennych rozmowach - przekonaj się, jak naprawdę wygląda żywy, współczesny język angielski, z jakim mamy do czynienia w prasie czy radiu. Poznaj język potoczny, a także specjalistyczny żargon. Pokażemy Ci też różnice między regionalnymi czy międzynarodowymi odmianami języka: na przykład między amerykańskim a brytyjskim angielskim. „Colour” czy „color”? „Colonise” czy „colonize”? A może zechcesz wiedzieć, co oznacza: „by eck, tha’s scrubbed oop reet well”, „appen so”, albo „thee bist” (z przyjemnością Ci to wyjaśnimy!). Oczywiście, możesz wyszukać sobie to wszystko w Google, ale czasami sama odpowiedź może być niezrozumiała! Jeśli przychodzisz ze skomplikowanym projektem, możemy też zaprosić do współpracy tłumaczy przysięgłych, profesorów specjalizujących się w dziedzinach takich jak biznes, nauki ścisłe czy technologia, a także inżynierów. Oferujemy pomoc zarówno w zakresie języka potocznego jak i specjalistycznego.

Podsumowując: Naszym atutem nie są formalne kwalifikacje, lecz praktyczna znajomość żywego języka. Pomożemy Ci komunikować się i rozumieć język angielski, również jeśli problemy dotyczą szczegółów technicznych. Czasami na przykład trudno jest zrozumieć wytyczne dla autorów publikacji naukowych - nie martw się, mało kto jest w stanie od ręki je rozszyfrować!

Skontaktuj się z namiNa początek najlepiej napisz na: info@beststep.pl

Podamy Ci numer telefonu lub inne szczegóły, kiedy ustalimy, jak możemy Ci pomóc

Ceny podlegają negocjacji i są uzależnione od stopnia złożoności i objętości zadania, a także od tego, czy potrzebujesz coachingu czy tylko rozmowy, skomplikowanej redakcji czy korekty. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a także przyślij nam Twój tekst, jeśli możesz, a my podamy Ci wycenę.

Przy pierwszy kontakcie polecamy napisać do nas wiadomość e-mail. Jeśli nie znasz zbyt dobrze angielskiego, możesz napisać po polsku (Tak, my też czasami korzystamy z Google Translatora – zwykle wychodzą całkiem zabawne i nie do końca poprawne rzeczy)!

Nasza siedziba: 43-382 Bielsko-Biała, Tadeusza 8

Nasza identyfikacja:
KRS: 0000860799
REGON: 387070495
NIP: 5472220875
Kapitał Zakładowy: 5.000,00 zł