O Tobie


Potrzebujesz pomocy z komunikacją w języku angielskim lub ze zrozumieniem specjalistycznego w jednym z następujących celów:
- chcesz stworzyć lub poprawić dokument, plan, stronę internetową lub prezentację w języku angielskim
- nie masz pewności, czy w jasny, zrozumiały, poprawny i jednoznaczny sposób posługujesz się językiem angielskim.
- potrzebujesz pomocy i chętnie skorzystasz z coachingu, by lepiej komunikować się w języku angielskim.
Jeśli jesteś sędzią, właścicielem firmy, studentem, lub przychodzisz z innym problemem - możesz na nas liczyć, bo do tej pory pomogliśmy już wielu osobom lepiej poznać język angielski. Być może obawiasz się, że praca napisana przez Ciebie po angielsku, publikacja naukowa lub artykuł do czasopisma, nie zostanie przyjęta z powodu błędów językowych. Czy Twój tekst na pewno został sformatowany zgodnie z wytycznymi i obowiązującymi wymogami? Czy masz czas, żeby dokładnie to sprawdzić? Może już masz gotowy plan, szkic lub propozycję w języku angielskim, ale nie masz pewności, czy Twój tekst jest zrozumiały. Potrzebujesz stworzyć ważny dokument, ale nie do końca ufasz swojej znajomości specjalistycznego języka angielskiego. Zamierzasz wygłosić ważną prezentację lub przedstawić ofertę w języku angielskim lub planujesz jej wysłuchać. Czy prezentacja jest dobrze przygotowana? Czy nikt jej nie wyśmieje? A może po prostu nie masz czasu jej dopracować. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, menedżerem, naukowcem czy studentem, zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z namiNa początek najlepiej napisz na: info@beststep.pl

Podamy Ci numer telefonu lub inne szczegóły, kiedy ustalimy, jak możemy Ci pomóc

Ceny podlegają negocjacji i są uzależnione od stopnia złożoności i objętości zadania, a także od tego, czy potrzebujesz coachingu czy tylko rozmowy, skomplikowanej redakcji czy korekty. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a także przyślij nam Twój tekst, jeśli możesz, a my podamy Ci wycenę.

Przy pierwszy kontakcie polecamy napisać do nas wiadomość e-mail. Jeśli nie znasz zbyt dobrze angielskiego, możesz napisać po polsku (Tak, my też czasami korzystamy z Google Translatora – zwykle wychodzą całkiem zabawne i nie do końca poprawne rzeczy)!

Nasza siedziba: 43-382 Bielsko-Biała, Tadeusza 8

Nasza identyfikacja:
KRS: 0000860799
REGON: 387070495
NIP: 5472220875
Kapitał Zakładowy: 5.000,00 zł